Financování

Proč leasing dodávky nebo úvěr na auto

Ve spolupráci s našimi partnery, renomovanými leasingovými společnostmi, Vám přinášíme službu financování. Zajišťujeme veškerý klientský servis, od návrhu smlouvy po vyřízení celé administrativy spojené s poskytnutím financování. Máte od  nás veškeré zázemí pro rychlé vyřízení úvěru nebo leasingu. Vše Vám maximálně ulehčíme a zmenšíme počet vašich starostí. Jako odpovědní prodejci aut Vám nabídneme to nevýhodnější pro Vás. V případě, že nebudete chtít platit vaši dodávku nebo pick-up přímo, je pro Vás leasing auta nebo úvěr na auto tím elegantním řešením dané situace.

Úvěr na vozidlo nebo leasing užitkového auta

Jak to probíhá? Po výběru automobilu Vám zpracujeme kalkulaci, která bude maximálně vyhovovat Vašim požadavkům a možnostem. Po té, na základě předložených dokladů, zašleme návrh smlouvy ke schválení a přibližně do 30 minut se dozvíte, zda Vám bude smlouva schválena, popřípadě za jakých podmínek. Na závěr po podepsání potřebných dokumentů, ihned s vozidlem odjíždíte.

Podrobnější informace úvěrů a leasingu

Na uvedených kontaktech   se dozvíte podrobnější informace, které musí žadatel o úvěr nebo leasing splňovat. Díky tomu, že máme na výběr několik finančních partnerů, Vám můžeme zajistit rychlé schválení s RPSN od 6,6% a také nejlepší řešení šité Vám na míru. Stačí pouze několik dokumentů, vyplnit návrh financování a vybrat si své vozidlo. Veškerou administrativu za Vás uděláme my.

Udělejte si radost a odjeďte ještě dnes s novým vozem.

ZASLAT DOTAZ

www.dodavkyzdovozu.cz
info@dodavkyzdovozu.cz

MASCARS
Karlovarská 27
350 02 Cheb - Dolní Dvory
tel: 354 432 891
e-mail: info@mascars.cz

Viktor Dušek
tel: 777 855 543
email: viktor.dusek@mascars.cz